چه مدل میز پلاستیکی با پایه فلزی در بازارهای مختلف خرید و فروش می شوند؟

چه مدل میز پلاستیکی با پایه فلزی در بازارهای مختلف خرید و فروش می شوند؟، صندلی پلاستیکی یکی از انواع صندلی های کم وزن موجود در بازار است. علاوه بر آن میز پلاستیکی نیز جزو میزهای با وزن سبک در بازار به شمار می روند. امروزه صندلی های از جنس پلاستیک از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. یکی از دلایل این محبوبیت این صندلی ها قیمت ارزان آن ها نسبت به دیگر صندلی ها است.  همچنی این صندلی ها در هنگام افتادن نمی شکنند. امروزه شرکت های مختلفی در زمینه تولید این وسایل پلاستیکی به فعالیت می پردازند.

ادامه مطلب: چه مدل میز پلاستیکی با پایه فلزی در بازارهای مختلف خرید و فروش می شوند؟

آشنایی با نحوه اندازه گیری میزان زبری یک سمباده

آشنایی با نحوه اندازه گیری میزان زبری یک سمباده، سنباده با درجات زبری مختلف در مصارف متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و انتخاب درجه مناسب سنباده، کار تقریبا پیچیده‌ای است. برای انجام هر کار باید از سنباده مخصوص به آن استفاده کرد. برای انتخاب یک سنباده مناسب به نکاتی باید توجه کرد که در بخش اول مقاله به اختصار به آنها پرداخته ایم. در ادامه مقاله به روش اندازه گیری میزان زبری سنباده اشاره کرده ایم. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با نحوه اندازه گیری میزان زبری یک سمباده

آشنایی با سه آچار صنعتی ترک متر (گشتاورسنج)، آچار حوضه و آچار تسمه ای

آشنایی با سه آچار صنعتی ترک متر (گشتاورسنج)، آچار حوضه و آچار تسمه ای، در این مقاله ما قصد داریم شما را با سه نوع آچار کاربردی آشنا کنیم. آچارهایی که در این مقاله قصد داریم به بررسی آنها بپردازیم عبارتند از: آچار ترک متر یا گشتاورسنج، آچار حوضه و آچار تسمه ای. با ما همراه باشید تا شما را با این سه آچار بیشتر آشنا کنیم.

ادامه مطلب: آشنایی با سه آچار صنعتی ترک متر (گشتاورسنج)، آچار حوضه و آچار تسمه ای

آشنایی با دو آچار صنعتی و پرکاربرد جغجغه ای و آچار بکس

آشنایی با دو آچار صنعتی و پرکاربرد جغجغه ای و آچار بکس، یکی از نکات مهم که در خرید آچار باید مدنظر قرار دهید، استانداردهای مختلف واحد اندازه‌گیری است؛ اندازه‌گیری متریک (برحسب میلی‌متر) و واحد اندازه‌گیری SAE (برحسب اینچ). دسته بیشتر آچارها طولی برابر با ۱۳ تا ۶۰ سانتی‌متر دارد. هرچه طول دسته آچار بیشتر باشد، نیروی وارد شده به پیچ یا مهره هم بیشتر است. آچار دسته بلند برای مواردی که فضای کافی وجود ندارد مناسب نیست؛ بنابراین بهترین طول دسته‌ی آچار به کار و فضای آن بستگی دارد. در این مقاله قصد داریم به بررسی دو آچار جغجغه ای و آچار بکس بپردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: آشنایی با دو آچار صنعتی و پرکاربرد جغجغه ای و آچار بکس

آشنایی با کاربردها و ویژگی های آچار فرانسه و آچار آلن

آشنایی با کاربردها و ویژگی های آچار فرانسه و آچار آلن، اغلب بهترین آچار برای خرید، مجموعه آچاری است که تمامی سایزهای مختلف را دارد؛ در این صورت برای تمامی پیچ و مهره‌ها آچار لازم را خواهید داشت. اگر به‌‌طور مداوم از آچار استفاده می‌کنید بهتر است کمی بیشتر هزینه کنید و آچارهایی با کیفیت بالا و قوی تهیه کنید. آچارهایی که از آلیاژ فلزات تهیه‌شده‌اند استحکام بیشتری دارند و قوی‌تر هستند. اما اگر نمی‌خواهید مجموعه آچار بخرید یا مجموعه آچار شما کامل نیست، می‌توانید آچار مورد نیازتان را به صورت تکی خریداری کنید. با ما همراه باشید تا شما را با دو نوع آچار کاربردی یعنی آچار فرانسه و آچار آلن آشنا کنیم.

ادامه مطلب: آشنایی با کاربردها و ویژگی های آچار فرانسه و آچار آلن