سقف بیگیت چیست و چه مشخصات و ویژگی هایی دارد

سقف بیگیت چیست و چه مشخصات و ویژگی هایی دارد، سقف بیگیت نوعی سقف عرشه فولادی قوس دار است که در آن از قالب های فولادی قوسی شکل برای قالب بندی سطح زیر دال بتنی استفاده می شود. قالب سقف بیگیت نوعی قالب ماندگار است که عملکرد سازه ای ایفا نمی کند و از ورق های گالوانیزه به ضخامت 6 تا 7 میلی متر ساخته شده است. در این مقاله قصد داریم شما را با مشخصات قالب این سقف و ویژگی های آن آشنا کنیم.

ادامه مطلب: سقف بیگیت چیست و چه مشخصات و ویژگی هایی دارد

آشنایی با درب GRP، مزایا، معایب و کاربردهای آن

آشنایی با درب GRP، مزایا، معایب و کاربردهای آن، درب GRP در محیط های مختلف قابل استفاده است، اما بیشتر در مکان هایی که مستلزم رعایت بهداشت و پاکیزگی هستند و نیازمند درب های مقاوم می باشند، کاربرد دارد. این درب ها از پلی استر تقویت شده شیشه ای ساخته می شوند و هیچ نوع ماده ارگانیک در ساختار آن وجود ندارد. درب های جی آر پی از جمله انواع درب می باشند که ساختاری نرم، بدون درز، بدون لبه و زاویه راست دارند. به همین دلیل راهی برای نفوذ گرد و غبار و رشد باکتری در آن ها وجود ندارد.

ادامه مطلب: آشنایی با درب GRP، مزایا، معایب و کاربردهای آن

مزایای استفاده از قفل های دیجیتالی

مزایای استفاده از قفل های دیجیتالی، قفل های دیجیتال گاهی به درستی کار نمی کنند. قطع شدن برق و درست کار نکردن باتری، شکسته شدن بوردهای مدار و هک شدن سیستم قفل دیجیتال می تواند از دلایل این خرابی یا کارکرد نادرست باشد. در صورت وجود این مشکلات حتما با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید و هرچه سریع تر برای رفع مشکل اقدام نمایید. اما در کنار این عیب، این قفل ها دارای مزایای زیادی هستند که در این مقاله قصد داریم شما را با تعدادی از آنها آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: مزایای استفاده از قفل های دیجیتالی

سیستم سقف کالزیپ یا سقف پوششی از چه لایه هایی تشکیل شده است

سیستم سقف کالزیپ یا سقف پوششی از چه لایه هایی تشکیل شده است، سیستم سقف کالزیپ یا زیپ پوششی بسیار سبک و مقاوم است که به راحتی بر روی سقف ساختمان نصب می شود. این سیستم خاصیت انعطاف پذیری بالایی دارد و برای پوشش اشکال منحنی و دهانه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. کالزیپ ضد آب می باشد و در برابر زنگ زدگی، خوردگی و شرایط متغیر آب و هوایی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. از ویژگی های بارز سقف زیپ می توان به غیر قابل اشتعال بودن آن، عدم نیاز به مراقبت و تغییر و قابلیت استفاده مجدد اشاره کرد. با این مقدمه در ادامه این نوشته به بررسی کامل تر این نوع سقف می پردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: سیستم سقف کالزیپ یا سقف پوششی از چه لایه هایی تشکیل شده است

مزایا و کاربردهای سقف کالزیپ

سقف های کالزیپ امروزه برای ساخت سقف های پیچیده و خاص مورد استفاده قرار می گیرد و سازه ای بی نظیر و منحصربفرد را به نمایش می گذارد. از ویژگی های بارز سقف زیپ می توان به غیر قابل اشتعال بودن آن، عدم نیاز به مراقبت و تغییر و قابلیت استفاده مجدد اشاره کرد. در ادامه قصد داریم شما را با مزایای سقف های کالزیپ بیشتر آشنا کنیم. همچنین در انتها به کاربردها و موارد استفاده از این سقف پرداخته شده است.

ادامه مطلب: مزایا و کاربردهای سقف کالزیپ